Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

AZERBAYCAN SAKSI İMALATI

Yurt içi ve yurtdışı saksı imalatlarımızla tüm projeleri yüklenebilecek bilgi birikim ve donanınımızla hizmet vermekteyiz. Bu sayfada Azerbaycan'a gönderilmiş saksılarımızı inceleyebilirsiniz. Dikdörtgen yuvarlak ve yatay modellerimiz en olumsuz farklı atmosfer koşullarına dayanacak şekilde üretilmektedir. Kullanılacak yerlerde estetiksel bölümler ve alanlara bölerek bitkilerinizi güvenle ekecek ideal modellerdir.

Mimari özellikler ve peyzaj düzenlemeleri ya da dekorasyon stratejileri genellikle dikdörtgen veya dikey saksı uygulamaları tercih etmektedir. Dikey ve dikdörtgen saksılarımız bir duvar köşesi veya ortam kullanımına engel olmadan rahatça sığabilir özgür ölçü imalatıyla ön plana çıkmaktadır. Ofisler, alışveriş merkezleri, restoranlar, okul binaları, oteller, açık hava kaldırımlar cafe mekanlarınıza yerleştirerek modenleştirin. 

Yüksek dayanımda kaliteli üretimler gerçekleştiren firmamız saksı imalatlarında onlarca kalemde modeli ile yurt içi ve yurt dışı ihtiyaçlarda istanbul 1 - ankara 1 - antalya 2 şubesiyle hızlı üretim ve hızlı nakliye ve nakliyede mesafeleri yakınlaştırıcı gücü ile her türlü projeyi bireysel ve kurumsal karşılayabilmekteyiz.


..