Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

DEKORATİF MODEL SAKSILAR

Dekoratif Kompozit saksılarımız ile mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Form ve ebat sınırlarını zorlayan üretimlerimiz ile ctp kompozit'in verdiği sağlamlık, estetik, ve kaliteyi sağlamaktayız. Diğer saksı üretim çeşitlerine nazaran daha dayanımlı olan bu malzeme ile dış ortamlardan etkilenmeyen atmosfer koşullarına yüksek dayanımlı ürünler imal etmekteyiz.

Diğer saksılar'dan özetle şu şekilde ayrılan kompozit saksı: Paslanmaz ürünlere göre daha çabuk şekil verilebilmekte, paslanma çürüme riski bulunmamakta bu yönde kaliteside yüksektir. Ahşap saksı imalatlarından çok ayrı bir yerde olan kompozit saksılar çürüme faktörlerinden uzak uzun yıllar hizmet ömrü ile göz doldurmaktadır. Diğer plastik türevli saksılar zamanla güneş ışınlarından dolayı verim kaybına uğrayıp kırılganlığa sahip olsada fiber saksılarda bu gibi problemler oluşturmayan camelyaf takvisi sayesinde uzun yıllar hizmet sağlamaktadır.


SIK SORULAN SORULAR

Saksılarımızda kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine Kurum logosu, ve çeşitli yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır. 


DEKORATİF SAKSI MODELLER

,i


DEKORATİF SAKSI UYGULAMALARI

Ticari tasarımcılar, peyzaj mimarları ve proje planlamacıları, geniş bir tasarım estetiğindeki olasılıkları hemen görecekler. Biraz Ana Doğa'yı, endüstriyel binalar ve sessiz renkler hakim olan modern bir şehir manzarasına enjekte edin ya da halihazırda dünyevi çevresi ile saksılarımızla sürekliliğini koruyun. Dekoratif model kompozit fiber saksılarımızda yerine göre fikir edinebileceğiniz uygulama görsellerini site üzerinden  yatay, yuvarlak, kare, dikey, dekoratif ve özel modellerimizi ziyaret ederek diğer üretim kalemlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek mekanlarınıza daha fazla değer katabilirsiniz. 

..