Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

FİBER SAKSI TASARIMLARI HAKKINDA

Fiber saksı'larımız ile iç ve dış mekanlarınızın estetik görünümünü netleştiren dekoratif, yatay, yuvarlak, saksı modelleridir. restaurant, otel, avm, teras, kaldırım, ofis, cafe'lerin göz bebeği olan bu fiber saksı projelerinize değer katıyor. Firma oalrak sınırsız renk, sınırsız form seçeneği ile cafe'lerinize, Otel'lerinize, Ofis'lerinize, Yapı'larınıza yakışır mükemmele Kompozit fiber saksı üretimleri yapıyoruz. Bünyemizdeki fiber saksı seçenekleri dışında, bize hayalinizdeki saksıyı sunabilir veya modellerimiz arasından seçiminizi iletebilirsiniz. Tüm mevsim şartlarına uygun olan fiber saksılar; Çürüme ve pas tutma etkenlerinden uzaktır.

Klasik ve alışılagelmiş saksılar yerine, firma'mız özellikle büyük boyutlu bitki saksıları konusunda uzman konumdadır. Ürettireceğiniz fiber saksı tasarımı içerisinde kullanılacak bitki boyutu ve özelliği göz önünde bulundurularak gerekli hesaplamalar yapılarak çıkan sonuca göre her saksıyı ayrı ayrı analiz edebilmektedir. Planlı, kaliteli ve fiber saksı fiyatları konusunda uygun fiyat çıkarmaya devam ediyoruz. Kompozit Fiber saksıda belirli kurallar bulunuyor. Nerede ise kurun geçirimsizlik sonsuz ömre sahip olduğu düşünülsede ki öyledir ( Doğada 300 yıl ) yok olmadığı söylenmektedir, bugün uzay teknolojisilerinden, endüstriye, mimari uygulamalardan çeşitli tasarımlara değin fiber malzeme kullanılmaktadir. Fiber saksıda ise, kullanılacak hammaddenin kaliteli olması - kalıbın düzgün ve prüzsüz olması - en önemlisi işçilik esnasında pinhole tabir ettiğimiz hava ve gözeneklerin bırakılmamasıdır. Oto grubu boya teknolojileriyle yüzeyinin ( mat veya parlak ) olarak boyanması gerekir.

Firma'mız Sadece kompozit fiberglass sektöründe 25'ten fazla alana hitap etmektedir. kalıp, kubbe, saksı, kiosk, endüstri, mimari tasarımlara değin Türkiye'de bünyesinde çeşitliliği sunan tek firma'dır. Bunu diğer sitelemizdeki becerilerimizden gözlemleyebilirsiniz. Firma'mız kurumsal ve bireysel fiber saksı tasarımları gereksinimlerinizde yurt içi ve yurt dışı gönderim sağlamaktadır.