Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

KARE MODEL SAKSILAR

Kare kompozit fiber saksılar gelişen Mimari’de peysaj ve ev uygulamalarına yönelik kompozit üretimlerin çeşitliliği hızlı bir şekilde artmaktadır. Bahçe ve toprağın kıtlığını yaşadığımız bu zaman diliminde saksıları bir çözüm aracı görüp içerisine bir avuç toprak ile doldurup dünyanın güzelliğini yetiştirmeyi herkes istemektedir. Bununla birlikte gelişen Mimari’ de saksıların üretim çeşitliliğide hızlı bir şekilde artmakta; Akrilik’ten, plastiğe, ahşap’ tan beton modellere kadar saksı üretimleri ülkemizde yerini almıştır.

Son yıllarda, üretilen ctp kompozit fiber  ( Camelyaf Takviyeli Polyester Saksılar ) yukarıdaki üretim kalemlerinin bir çoğuna gölge düşürerek zirve noktasına oturmuştur. Kompozit saksıların dayanımlarının uzun yıllar sürmesi suya ve bitki köklerine karşı mukavemetinin yüksek olması ve üretim aşamasının hızlı bir şekilde temin edilerek istenilen ebat ve dekorda tasarlanarak renklere büründüğü özel bir üretim şeklini almıştır.

SIK SORULAN SORULAR


Saksılarımızda kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine Kurum logosu, ve çeşitli yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır. 

KARE SAKSI MODELLERİ


,i
KARE SAKSI UYGULAMALARI

Ticari tasarımcılar, peyzaj mimarları ve proje planlamacıları, geniş bir tasarım estetiğindeki olasılıkları hemen görecekler. Biraz Ana Doğa'yı, endüstriyel binalar ve sessiz renkler hakim olan modern bir şehir manzarasına enjekte edin ya da halihazırda dünyevi çevresi ile saksılarımızla sürekliliğini koruyun. Kare model kompozit fiber saksılarımızda yerine göre fikir edinebileceğiniz uygulama görsellerini site üzerinden  yatay, yuvarlak,, dikey, dekoratif ve özel modellerimizi ziyaret ederek diğer üretim kalemlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek mekanlarınıza daha fazla değer katabilirsiniz.

..