Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

YATAY MODEL SAKSILAR

Yatay kompozit fiber saksılarımız ile büyük ve küçük projeler için benzersiz peyzaj ihtiyaçlarınızda firmamız saksı imalatları sunmaktan gurur duymaktadır. Sinir bozucu sıradan saksı modellerinden sıkıldıysanız geniş üretim seçeneği ile standartların dışında geniş ürün yelpazemizden faydalanabilir, mekanlarınıza mükemmel uyum sağlayan heyecan verici saksılar ile görsellik kazandırabirsiniz.

Üretim olasılıklarımız kompozit fiber meteryali ile neredeyse sonsuz şekil stil verilebilme esnek yapısı ile popüleritesini yükseltmektedir. Yüksek kalitede camelyaf keçe ve reçine takviyesi ile oluşturulan saksılarımız hafif, dayanıklılık ve şartnamelerinize uyacak şekilde üretimektedir.

Yatay model kompozit fiber saksıların üzerine kurum logo'su veya yazı yazılabilmektedir. Özel etkinlikler alışveriş merkezleri, otel, kurum binaları, cafe ve restorant'larda, peysaj ve yapı uygulamalarında sınırsız renk sınırsız form verilebilme özelliği ile kullanım amacına göre tasarlanabilen yatay kompozit saksı imalatlarımız iç ve dış atmosfer koşullarına karşı uzun yıllar hizmet ömrü ile imalatlarını gerçekleştirmekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR

Saksılarımızda kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine Kurum logosu, ve çeşitli yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır. 


YATAY SAKSI MODELLER


,i

YATAY SAKSI UYGULAMALARI

Ticari tasarımcılar, peyzaj mimarları ve proje planlamacıları, geniş bir tasarım estetiğindeki olasılıkları hemen görecekler. Biraz Ana Doğa'yı, endüstriyel binalar ve sessiz renkler hakim olan modern bir şehir manzarasına enjekte edin ya da halihazırda dünyevi çevresi ile saksılarımızla sürekliliğini koruyun. Yatay model kompozit fiber saksılarımızda yerine göre fikir edinebileceğiniz uygulama görsellerini site üzerinden  yuvarlak, kare, dikey, dekoratif ve özel modellerimizi ziyaret ederek diğer üretim kalemlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek mekanlarınıza daha fazla değer katabilirsiniz. 

..