Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

KARE SAKSI İMALATI KSM - 17

Saksı Boyutları: H50cm / W50cm /W50cm

Fiber malzemenin sonsuz şekil verilebilme özelliği. Yeni tasarım saksımız ile ahşap saksı ürünlerinin doğal sıcaklığını yaşayın. Ahşap saksı'dan hafif fakat bir okadar dayanım özelliği ile sıcak ve soğuk havanın çözülme veya çatlama olmadan işlenmesini engelleyen, küflenmeye karşı dayanıklılık ve küf geçirmezlik gibi tüm avantajlarını sağlar. İnanılmaz taklit ahşap hatlara sahip saksı'mıza baktığınızda gerçekçi ahşap zannetmeniz pek doğal gelecektir.

Bu saksı'larımız ahşap'ın şık doğal güzelliğini, benzersiz detaylarını büyük ölçekli ve özelleştirilebilir ( Sınırsız boyut, sınırsız renk ) seçenekleri nedeniyle mükemmel saksılar geliştirmenizi sağlıyor. Siparişlerinizde Ahşap görünüm kare saksılarımızın yüksek kalitede olacağını artık biliyorsunuz. Saksı'mızla bulunduğu bölgeyi inanılmaz değiştireceğinden emin olabilirsiniz.

Ahşap görünümlü saksı'larımızda talepleriniz ne büyüklükte olursa olsun; Uzun ve dar, kısa ve geniş gerçek ahşap saksılarının bakım zorluklarına meydan okuyan ve ahşap'ın doğal sıçaklığını sağlayan üretimlerimizden yana fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Saksı üretiminde geniş üretim yelpazemiz bulunuyor. kataloğumuza ve ilham galerilerine göz atın ve projenizi tartışmak için temsilcilerimizi arayın. Mümkün olan en güzel alanı elde etmenin yolunun her adımında size yardımcı olabiliriz.

SIK SORULAN SORULAR

Saksılar'da kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine logo ve yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır.