Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

YUVARLAK SAKSI İMALATI YS - 30

Saksı Boyutları: H70cm / W50cm /W50cm

Ticari veya bireysel kullanım amaçlı fiber - polyester saksılarımız neredeyse her boyutta, şekilde ve renk'te üretilmektedir. Özel uygulamalarız için en uygun sitili bulmak için atölye görsellerimiz, uygulama galerisi veya model katagorilerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Sizin için hrhangi bir sitilde saksı çalışmamız olduğuna eminiz. Hemen hemen tüm saksılarımız ek bir kalıp maliyeti olmadan sınırsız üretilebilme avantajına sahiptir. Standart ölçü plastik, beton, metal, ahşap saksılardan sıkıldıysanız doğru yerdesiniz.

Saksı'larımız, pürüzsüz akrilik boyalı mat veya parlak seçeneklerden, kumlu yüzeyler, pantone ve gold renklerdede sınırsız renklendirme teknolojisi ve kalitesine sahiptir.

Sadece kompozit - fiber ürünleri üzerine üretimler yapan firma'mız yüzey sınırlarını zorlayan alternatifleriyle uzun ömürlü dış atmosfer koşullarına dayanımlı saksılar geliştirmektedir. Saksı imalatlarımız ek yersiz çelik konstrikyonlarla desteklenmiş, gizli hazneli, tavalı veya tekerlekli zengin seçenekleri ile diğer üretim kalemlerine göre oldukça avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Kurumsal, bireysel saksı gereksinimlerinizde toptan veya perakende fiyatlar alın.

SIK SORULAN SORULAR

Saksılar'da kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine logo ve yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır.