Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

ÇEŞİTLİ FİBER / POLYESTER SAKSILARIMIZ

Fiber - Polyester saksı üretimlerimiz, basit tasarımı ve modern çizgileri ile sade zarafeti hem bitkileri hemde bulunduğu mekanı mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Fiber / Polyester saksılarımız; Ekstrem hava koşullarına dayanacak ve bu süreçte performans beklentilerini aşacak şekilde üretilmiştir. Endüstri'de sıklıkla kullanılan fiberglass avantajlarını saksılarımızda kullanıyoruz. kesinlikle aradığınız dayanımda ve maddi karşılığını fazlasıyla sunan saksı üretimlerimiz; Otel, cafe, teras, restaurant, ev ve kurumlar için en ideal düzeydedir.

Drenaj delikli veya drenajsız olarak kullanılabilirler Drenajsız tamamen su geçirmezdir, böylece iç mekanlarda da kullanılabilir. Çok su isteyen veya dışarıda bulunacaksa gizli hazneli seçenekleri veya tavalı olarak dizayn edilmektedir. Yer değiştirilmesi betonarme veya ahşap saksılara göre teker eklenebilir özelliği ile kolay bir şekilde başka bir konuma ilerletilebilir niteliklerde saksı üretimleri.

Saksılarımız sınırsız renk potansiyeline sahiptir. Akrilik oto grubu boyalarının yanı sıra; Pantone, ve gold gibi özel renkleride içerisinde barındırıyor. Yakışıklı boya teknolojilerinden her hangi birini seçerek bize ulaştırın. Mülkünüz için saksı seçimlerinde bireysel veya kurumsal gereksinimlerinizi bize iletin. Toptan & perakende fiyat alternatiflerinizi alın.

. .