Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

FİBER SAKSI FİYATLARI NEDİR ?Fiber saksı fabrikası olarak doğrudan imalatçı fiyatlarımızı alabilirsiniz. Sektöründe lider fiber saksı tasarımlarımızı showroom'larımızda yerinde görerekte fiyat teklifileri alabilirsiniz. En özel fiber saksı çeşitleri için sitemizden seçiminizi yaparak bize mail yolu veya ilgili hatlarımızdan ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kapsamlı endüstri tecrübemiz, müşterilerimize her boyutta, renkte veya şekilde özelleştirilmiş saksıları hayal edebilme potansiyeline sahiptir. Malzeme bilgimiz ve geçmiş tecrübelerimiz sayesinde, fiberglass (polyester yada ctp saksı – çiçeklik olarak da bilinir) Ayarlanabilir yükseklikler gibi özelleştirilmiş saksı ayakları için sınırsız seçenekler sunuyoruz ve gerekirse gizli tekerlekleri de monte ediyoruz. Açık kenar tasarımına karşı flanş (Saksıların üst ağız kısmı) gibi kenar detayları da mevcuttur. Açık hava uygulamaları için drenaj veya iç mekan uygulamaları için gizli su haznesi uygulamamız mevcuttur.

Yenilikçi tasarım için benzersiz ihtiyaçlarda uzmanlaşmaktayız. Firma olarak Profesyonel peyzaj tasarımı ve ötesinde geniş bir yelpazede iç ve dış mekan modern saksılar sunuyoruz . Saksılarımız hem iç mekan hem de dış mekana uyumludur. İç ve dış mekan fiber saksılarımızda dikilecek bitki türüne göre isteğe özel uygulamalar yapılabilir. (Örnek: Orkide saksıları orkidelerin daha elverişli bir ortam sağlar. Kendinize uygun bir saksı modeli seçtiğinizde orkideler için uygun olup olmadığını sorabilirsiniz.) AVMler, Oteller, restoranlar , ofis ve benzeri pek çok ortamda peyzaj mimarları ve iç mimarlar ile çalışıyoruz.

Ürünlerimizi satın almakla ilgileniyorsanız, amacınıza bağlı olarak size farklı fiyat seçenekleri sunabiliriz.  Ek görsellerimizden atölyemizde imala edilen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Web sitemizde onlarca kalemde uygulama arşivimizi ziyaret edebilir bütçenize en uygun fiber saksı fiyatlarımızı alabilirsiniz.