Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

POLYESTER SAKSI MODELLERİ

Reçine ve cam elyafın işlenmesi ile üretilen polyester saksı çeşitleri son yılların sıklıkla tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin çokça tercih edilmesinde en önemli etken benzer ürünlere kıyasla oldukça dayanıklı olmalarıdır. Bu sebeple polyester saksılar özellikle insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerler için ideal ürünlerdir. Alışveriş merkezleri, parklar ve diğer kamusal alanlardaki peyzaj çalışmaları için bu ürünler avantaj sağlamaktadır. Yaşanabilecek herhangi bir kaza durumunda dekorasyon parçalarının zarar görme ihtimalinin ortadan kaldırılması için yeşillendirme çalışmaları için dayanıklı polyester saksılar kullanılmaktadır. Sıcak, nem ve suya karşı dayanmaları farklı iklim tipleri için de bu ürünlerin kullanılmasını mümkün hale getirmektedir. Sınırsız ölçü ve renkte polyester saksı imalatı yapmaktayız.


Polyester saksı imalatı.Polyester saksı imalatı.Polyester saksı imalatı

Polyester Saksı Çeşitleri ve Avantajları

Polyester saksı çeşitleri kullanılacağı alana uygun olacak şekilde özel olarak üretilebilmektedir. Farklı ebatlarda üretilebiliyor olması değişik bitkiler için kullanılabilmesine olanak vermektedir. Polyester saksılar farklı renk ve tasarımlarla da üretilebildiğinden peyzaj çalışmalarına zenginlik katmaktadır. Zamanla şekli bozulmayan, mevsim şartlarından etkilenmeyen, küflenme ve paslanma yapmayan bu ürünler iç ve dış mekânlar için kullanılabilmektedir. Oval yapılı ya da keskin hatlı olarak üretilebilen polyester saksıların kare, dikdörtgen, küçük ya da büyük, uzun veya kısa modelleri yapılabilmektedir. Bu sayede istenen boyutta bitkinin yetiştirilmesi mümkün olabilmektedir. Modern çizgilere sahip modeller ya da modası geçmeyecek klasik modellerle farklı alanların dekorasyonu oldukça uygun fiyatlara tamamlanabilmektedir.


Polyester saksı modelleri.Polyester saksı modelleri.Polyester saksı modelleri

Polyester Saksı Fiyatları

Polyester saksı modellerinde fiyatlar, gerek malzeme kalitesine gerekse modelin özelliğine ve boyutlarına bağlı olarak değişmektedir. Kimyasal maddeler kullanılarak dayanıklılığı artırılan ürünler ile kısa sürede çatlama ya da kırılmaya maruz kalacak ürünlerin fiyatları arasında fark olması tabiidir. Yoğun kullanımı olan alanlar için üst kalite ürünlerin tercih edilmesi uzun süre kullanılabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Saksı ihtiyacının fazla olduğu alanlar için toplu sipariş verilmesi durumunda indirimli fiyatlardan yararlanmak da söz konusu olabilmektedir. Saksı fiyatlarında seçilen saksı modelinin boyutu da etkili olmaktadır. Kullanacağınız alanın özelliğine ve bütçenize uygun olan bir modeli seçerek mekânlarınıza estetik ve şıklık katabilirsiniz.


Polyester saksı fiyatları.Polyester saksı fiyatları.Polyester saksı fiyatları