Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[SEKTÖREL][bigposts]

Fiber saksı fiyatları ve modelleri- Ctp kompozit saksıcı fiber saksı fiyatları nedir

[reklami][bigposts]

YUNANİSTAN SAKSI İMALAT PROJESİ

12 Farklı saksı modelinden oluşan bu imalatımızda kare - yuvarlak - dikey - ve dekoratif büyük saksılar seçilmiştir. 240 adetlik projede Müşteri talebi doğrultusunda renklendirmeler gerçekleştirilerek yunanistan da bir otel projesinde kullanılmak üzere saksı imalat çalışmamız bitirilmiştir. Aşağıda örnek uygulamaların bir kısmını inceleyebilir video galerimizden saksılarımızın tanıtımını canlı izleyebilirsiniz.

Ahşap'tan bakıra veya gold paslanmaz renklerde dahil olmak üzere bir dizi sonsuz renklendirme seçeneği ile gruplandırma kombinasyonları. Saksı'larımı, şehir merkezlerine, alışveriş merkezlerine, üniversite kampüslerine, eğlence mekanlarına, otellere, restoranlara ve hatta özel evlere hoş bir ek yapın. Saksı üretimlerimizi yapay veya canlı bitkilerinizle doldurun.

Farklı stilde dekoratif saksı üretimlerimizle müşteriye özel çalışmalar sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı bireysel ve kurumsal talepler iletebilir eviniz, çalışma alanlarınızda bulunan bitkilerinize değer katabilir müşterileriniz ve misafirlerinize farklı bir atmosfer sunabilirsiniz.

..
Yunanistan saksı ihraçatı saksı üreticileri büyük boyutlu fiber saksı yapanlar ctp saksı imalatçısı fiber saksıcı fiyatları